Березень став дуже насиченим для СОС Дитячі Містечка. В цьому місяці ми відновили програму матеріальної допомоги Cash Assistance, залучили нових державних партнерів та з нагоди 20-річчя роботи організації в Україні відкрили дитячі простори на Львівщині.
Розширяємо географію роботи мобільних команд психологів
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/bez-nazvanyya-2-1073x483.png)
Цього місяця ми розпочали роботу в Харківській області. Наша команда мобільних психологів СОС Дитячі Містечка працює із дітьми та родинами, які проживають на деокупованих територіях, постраждали внаслідок військової агресії або є внутрішньо переміщеними особами.
Детальніше за посиланням.
Підписали меморандум про співпрацю з Ужгородською міською радою
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/330333945_873924637201866_5788847108317483841_n-1.jpg)
Угоду підписали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та представник СОС Дитячі Містечка Наталія Криворучко.
Детальніше за посиланням.
Відновлюємо набір заявок на отримання грошової допомоги Cash Assistance
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/image_2023-02-28_20-44-10-1.png)
В цьому році ми відновлюємо набір заявок на отримання грошової допомоги в рамках програми Cash Assistance для сімей з дітьми з-поміж прийомних родин, ДБСТ та опікунських сімей, в яких виховується принаймні 1 дитина-сирота або дитина позбавлена батьківського піклування.
Детальніше про програму за посиланням.
Історії поранених дітей. Дарина з Харківщини
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/1-1073x1431.jpg)
15-річна Дарина (ім’я змінено) родом з Харківської області. В перший день повномасштабного вторгнення, поруч з будинком де мешкала її сім’я прилетів ворожий снаряд. Дівчинка не встигла сховатися й отримала важкі травми обличчя та тіла. Даринка була вдома сама, мати дівчини Орина (ім’я змінено) працює в лікарні.
Детальна історія Даринки за посиланням.
Відкрили сучасний дитячий інтерактивний простір в Яворові, Старому Самборі та Бориславі
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/microsoftteams-image-4-1073x805.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/microsoftteams-image-4-1-1073x757.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/img_8849-1073x715.jpg)
З нагоди 20-річчя роботи в Україні, ми в СОС Дитячі Містечка, відкриваємо 20 нових дитячих просторів по всій країні. Дитячі простори у Яворові, Старому Самборі та Бориславі стали першими відкритими просторами в рамках ініціативи.
У рамках проєкту Право на сім’ю провели конференцію, присвячену альтернативним формам сімейного догляду
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/pravo-na-simyu-konferentsiya-44-1-1073x715.jpg)
48% батьків, які прийняли у свої родини дітей, мають фінансові труднощі. Найбільші витрати пов’язані з медициною, житлом та транспортом. Про це йдеться у загальнонаціональному дослідженні, яке ми провели у рамках проєкту Право на сім’ю.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-20_16-51-30-1073x715.jpg)
Результати дослідження були презентовані на регіональній конференції «Альтернативні форми сімейного догляду: причини скорочення і пошук можливостей».
Детальніше про конференцію за посиланням.
Беруть кошти за пересилку і зникають: викрили шахрайство з гуманітарною допомогою
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/shahrayi-1073x671.png)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/01616219-c4aa-4e34-9f2b-a6416208ce93.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/e3e440f2-41a0-4c79-86f1-61e3dbea2a8f.jpg)
Мільйони українців під час війни потребують підтримки. Багато з них — втратили житло, зіткнулися з бідністю та стали переселенцями. Саме на їхній довірі та складних обставинах зараз наживаються шахраї, видурюючи гроші за нібито пересилання гуманітарної допомоги. Небайдужі написали нам у соцмережі, що зловмисники прикриваються нашими матеріалами.
Детальніше про шахрайські дії та наше розслідування за посиланням.