fbpx

Не знайшли те, що шукали?
Тут ви знайдете відповіді на поширені запитання про організацію СОС Дитячі Містечка та нашу роботу.
 • Кому допомагає організація?

  Наразі робота нашої організації зосереджена на таких ключових напрямках:
  – розвиток сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, які втратили батьківське піклування – це підтримка прийомних родин і дитячих будинків сімейного типу;
  – робота з родинами із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб та родинами у складних життєвих обставинах (в т.ч. одинокими батьками з маленькими дітьми, родинами з дітьми з інвалідністю, жінками та дітьми, які пережили домашнє насильство);
  – підтримка дітей, які зазнали травми війни;
  – робота з молоддю з вразливих категорій.

 • Як саме допомагає організація?

  Ми надаємо комплексну підтримку. Це різні види послуг:
  – психологічні, соціально-педагогічні;
  – матеріальні (багатоцільова грошова підтримка, надання продуктових наборів, товарів гігієни, ліків та ін.).

  Усі послуги надаються відповідно до індивідуальних потреб родини, що визначаються соціальним робітником разом з членами сім’ї.
  Також ми реалізовуємо адвокаційні ініціативи, спрямовані на зміну політик і практик, які впливають на благополуччя дітей з ризиком втрати батьківського піклування та вже залишилися без батьківського піклування.

 • Я хочу допомогти інтернату. Чи можете Ви допомогти з актуальними потребами по інтернатах?

  Наша організація не є інтернатною установою, і ми не підтримуємо інтернатні заклади, оскільки кожна дитина повинна мати можливість стати щасливим дорослим завдяки підтримці родини. Ми працюємо задля попередження сирітства, щоб батьки, які опинились у складних життєвих обставинах не віддавали дітей в інтернатні заклади. На наше переконання, перебування у таких закладах є психологічною травмою для дитини, яка впливає на все її подальше життя. Саме тому ми пропонуємо підтримати родини у складних життєвих обставинах, щоб допомогти батькам зберегти дітей у родинах або прийомні родини, де виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.

 • Чому вам можна довіряти?

  СОС Дитячі Містечка Україна – благодійна недержавна організація, яка понад 17 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. За цей час більше 85 000 дітей та дорослих отримали підтримку від фонду.

  Ми є частиною міжнародної федерації, яка представлена у 136 країнах світу та має 70-річний досвід роботи з дітьми-сиротами та родинами у кризі. Щорічно проходимо зовнішній аудит та звітуємо про цільове використання коштів.

  Наші переваги:
  – комплексний підхід до проблеми
  – високі стандарти та чітка внутрішня політика
  – прозорість та підзвітність
  – робота з партнерами на глобальному та національному рівнях
  – високий рівень професіоналізму співробітників

  Маємо величезний локальний досвід, дієві міжнародні практики та міцну репутацію серед наших партнерів – P&G, Auchan, Фокстрот, Johnson&Johnson, Coca-Cola, Oriflame, Porsche, Клуб Добродіїв та інші. Також в розділі Прозорість та підзвінтість можете ознайомитися з відповідними документами.

  Нас підтримують сотні українців, завдяки чиїй підтримці ми допомагаємо тисячам дітей та вразливим родинам щорічно.

 • Як я можу допомогти підопічним родинам Вашої організації?

  Дякуємо вам за готовність підтримати дітей та родини у наших програмах. Ви можете обрати найбільш прийнятний для вас варіант підтримки:
  Благодійні грошові внески на щомісячній чи одноразовій основі за допомогою платіжної системи liqpay через сайт нашої організації – https://sos-ukraine.org/ (натисніть кнопку “Допомогти”)

  Скористатися грошовим переказом за банківськими реквізитами на рахунки організації:
  UA 70 300528 0000026007455032996 – Благодійні грошові внески на основний рахунок
  UA 56 300528 0000026003455050165 – Внески на підтримку дітей та родин, які постраждали внаслідок російської збройної агресії
  Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна, Код ЄДРПОУ 34183275

 • Я допомагаю вашій організації на щомісячній основі. Хочу призупинити, скасувати, змінити допомогу, до кого мені звернутись?

  Друже, дякуємо за вашу підтримку!
  Напишіть, будь ласка, на [email protected]