До Кам’янця-Подільського підопічні SOS Штаб громадянської оборони приїхали на психологічну реабілітацію. Із Харківщини – подалі від щоденних вибухів і постійного страху. Психологи проєкту кажуть: спершу діти були насторожені та напружені. Але вже за кілька тижнів розкрили свою творчу енергію й вивільнили емоції. Під оплески друзів підлітки співали, танцювали, ставили театральні номери.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339107824_171139302520653_1024633641643445875_n-1073x1073.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339731815_206180118693451_6509364248551058410_n-1073x1073.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339770400_951658462681248_7767784112846519599_n-1073x1073.jpg)
У Хмельницькому Клуб рибалок України NGO зібрав дівчат і хлоп’ят з мамами на сімейну йогу у ТатоХабі. Мами змогли провести час з дітьми і зняти стрес від щоденної рутини. А діти – отримати величезну порцію енергії та хорошого настрою
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339747625_1314970752414874_6506097212836406170_n-1073x1073.png)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339769938_900079224549507_313679015737842429_n-1073x1073.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339782509_876752723424590_6452403793077915637_n-1073x1073.png)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339784835_765021415116897_3192076121293639201_n-1-1073x1073.png)
Від таких занять суцільна користь – допомагають покращити гнучкість, координацію та баланс у дитини. Вчать технікам дихання й релаксації, які знадобляться у повсякденному житті
– кажуть тренери
На Одещині ще один партнер – Вітрила Дитинства – показав, що ж роблять мами, поки діти грають, малюють, ліплять. Виявляється, мами теж захоплені творчістю!
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/339822390_947520126596542_3652326981063839477_n-1073x1073.jpg)
Спілкуючись із психологом, робили паперові квіти та говорили про “квіточок-діточок” – як допомогти відкрити їм таланти, знайти себе у підлітковому віці, прожити деструктивні емоції, що часом виникають у сім’ї
БФ “Слoв’янське серце” працює на лінії фронту. І там потрібна не лише гуманітарна допомога, але й евакуація.
Щоразу ми «тримаємо кулаки», щоби вона відбулася, щоби всі залишилися живими і неушкодженими. У березні таких рейсів було 6. Усі з містечок Донеччини. Всі ці люди у безпеці, попри те, що їхати з дому – справжнє випробування.
Мета проєкту SOSДІти – допомогти вразливим сім’ям пройти через виклики війни. Вдячні нашим партнерам за довіру та спільну роботу. Разом ми робимо цей світ кращим!