Співпраця з державними партнерами
![Співпраця з державними партнерами](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/05/romania_cisnadie_uachildren_220328_katerinailievska_0038-scaled.jpg)
Разом - ми сила!
У своїй діяльності задля забезпечення найкращих інтересів дитини СОС Дитячі Містечка тісно співпрацює з державними партнерами та громадськими організаціями. Наш провідний принцип у взаємодії – ПАРТНЕРСТВО, яке досягається через спільне планування і реалізацію ідей, спільну оцінку результату і визначення шляхів подальшої взаємодії.
Співпрацюємо з міжнародними організаціями, різноманітними донорами, а також з посольствами для покращення становища вразливих дітей, їх сімей та громад. Постійно розвиваємо та високо цінуємо партнерські відносини з інституційними партнерами по всьому світу.
![Броварська міська рада](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/05/brovarska-miska-rada-120x120.jpg)
Броварська міська рада
Співпрацюємо з Виконавчою радою Броварської міської ради щодо надання соціальних послуг для дітей та сімей у м. Бровари у рамках договору про співробітництво
переглянути сайт![Луганська обласна державна адміністрація](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/05/luhanska-oblderzhadministratciya-120x120.png)
Луганська обласна державна адміністрація
Співпрацюємо з Луганською облдержадміністрацією щодо впровадження соціальних послуг для сімей та дітей у громадах у рамках договору про співробітництво та у рамках імплементації обласного Плану реалізації Де-І
переглянути сайт![Броварська районна державна адміністрація](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/05/brovarska-rajonna-rada-114x120.png)
Броварська районна державна адміністрація
Співпрацюємо з Броварською райдержадміністрацією щодо впровадження соціальних послуг для сімей та дітей у громадах у рамках договору
переглянути сайт![Чернівецька міська рада. Департамент соціальної політики Чернівецької міської ради](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/01/coat_of_arms_of_chernivtsi.svg_-109x120.png)
Новини про партнерство
-
19 Червня 2024
Представниця СОС Дитячі Містечка взяла участь у міжнародній конференції з питань відновлення України
-
11 Грудня 2023
Подаруй тепло дитині або чого українські діти насправді чекають на зимові свята
-
5 Листопада 2023
З Днем працівника соціальної сфери
-
31 Жовтня 2023
Кожна дитина має право на сім’ю