15-річна Дарина (ім’я змінено) родом з Харківської області. В перший день повномасштабного вторгнення, поруч з будинком де мешкала її сім’я прилетів ворожий снаряд. Дівчинка не встигла сховатися й отримала важкі травми обличчя та тіла. Даринка була вдома сама, мати дівчини Орина (ім’я змінено) працює в лікарні.
Співробітники ДСНС та швидкої екстрено доставили Дарину до лікарні в м. Чугуєві, для надання медичної допомоги. Ще місяць після першої операцій з обличчя Дарини виходили уламки скла. Після лікарні повертатися до квартири було вже небезпечно, тому Дарина з мамою оселилися в підвалі лікарні, де працювала жінка.
“Поки ми були в столиці, хтось зі знайомих мені надав контакти благодійної організації СОС Дитячі Містечка, я одразу заповнила форму на отримання грошової допомоги. При розмові зі співробітником проєкту, нам була запропонована допомога на лікування та операцію. Я не могла повірити, що це взагалі можливо”
– згадує мама Дарини
Враховуючи стан Дарини, тривалість лікування та високу вартість операції, ми в СОС Дитячі Містечка, вирішили взяти родину під соціальний супровід. Завдяки цьому допомогли родині в оплаті операції для Дарини, надали фінансову допомогу, допомогу на придбання зимнього одягу та взуття.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/1-1073x1431.jpg)
“Дякую вашій організації за допомогу. Завдяки вашій допомозі Даринці зробили операцію, тепер її стан здоров’я значно покращився. Ми повернулися до рідного Чугуєва. Донька дистанційно навчається в школі. Під час обстрілів коли ми сидимо у підвалі будинку, намагаємося підтримувати одна одну. Обіймаємося та жартуємо. Даринка пропонує написати оголошення для ворожої ракети на двері нашого підвалу: ВХІД ЗАБОРОНЕНО”
– не стримуючи сліз ділиться спогадами Орина