fbpx

Команда СОС Дитячі Містечка – це колектив професіоналів та однодумців, об’єднаних спільним баченням, цілями і цінностями. Ми творимо позитивні зміни у тих громадах, з якими працюємо.

Наша команда досягає визначних результатів у позитивному розвитку наший дітей. Ми готові приймати різноманітність культур, релігій, приймати інших людей такими, якими вони є.
Кожен співробітник є важливою ланкою в діяльності організації, відчуває себе частиною СОС Дитячі Містечка та ототожнюється з її цінностями у прихильності до дітей. У нашій команді створюється культура, яка цінує співробітників як рівноправних партнерів, визнає їх внесок та підтримує їх професійний розвиток. Ми відповідаємо за результати нашої роботи перед клієнтами (дітьми та їх родинами) і за виконання своїх зобов’язань перед донорами та партнерами.

Правління та Національний Офіс Національної Асоціації спільно забезпечують дотримання принципів кадрового забезпечення організації за міжнародними стандартами, діючи за погодженням з Регіональним Офісом.

Лукашов Сергій

Національний Директор

[email protected]

Діти в Україні ростуть без необхідної турботи, захисту та наставництва. Ми працюємо разом із дітьми, молоддю та сім’ями для вирішення цієї проблеми. Утримуємо сім’ї разом, надаємо альтернативну допомогу, коли це необхідно, підтримуємо молодь на її шляху до незалежності та відстоювати права дітей. Разом з донорами, партнерами, громадами та урядами ми закладаємо основи світлого майбутнього.

Керівники департаментів

 • Касьянова Д._sq

  Дар'я Касьянова

  Програмний Директор

  [email protected]
 • Константінова Н_sq

  Наталія Константинова

  Фінансовий Директор

  [email protected]
 • Єгорова Л.sq

  Леся Єгорова

  HR Директор

  [email protected]
 • DSC07510 (1)

  Ксенія Семеняк

  Директор департаменту комунікацій та фандрайзингу

  [email protected]
 • Img_030

  Галина Посвалюк

  Директор департаменту надзвичайного реагування

  [email protected]
 • Кріпак О._sq

  Олена Кріпак

  Директор Київського обласного відділення

  [email protected]
 • Округін О._sq

  Олександр Округін

  Керівник IT відділу

  [email protected]