Угоду підписали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та представник СОС Дитячі Містечка Наталія Криворучко.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/330333945_873924637201866_5788847108317483841_n-1.jpg)
Відповідно до Меморандуму з Ужгородською міською радою, ми співпрацюватимемо задля залучення грантових коштів та інвестицій у реалізацію проєктів, спрямованих на надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, з особливим фокусом на прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу та родини, які можуть потрапити або потрапили у складні життєві обставини.
Дякуємо партнерам за готовність допомагати дітям. Разом ми робимо цей світ кращим!