fbpx

Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка (MHPSS)

Основною метою надання психосоціальної допомоги дітям та їхнім сім’ям, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ, є сприяння зниженню рівня страждань і покращення психічного здоров’я, психосоціального благополуччя.

Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка (MHPSS)

У рамках реалізації напрямку ПЗПСП (анг. MHPSS) – психічне здоров’я та психосоціальна підтримка наша організація запустила мобільні психосоцільні бригади.

Психологи працюють із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб та дітьми, в яких батьки беруть участь у військових діях, а також із дітьми, які постраждали внаслідок воєнних дій (фізичні поранення, деокуповані території та ін.), у тому числі з акцентом на подолання травми війни.

Географія роботи психологічних бригад: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Харківська області.

Робота відбувається у формі групових занять та індивідуальних консультацій. Групові заняття спрямовані на зняття напруги, тривоги, страхів, відновлення комунікації із однолітками та розвиток креативності. Під час індивідуальних консультацій спеціалісти пропрацьовують більш глибинні запити, допомагають впоратись із горюванням, адаптацією до вимушеного переїзду і тд. У роботі з дітьми з числа ВПО психологи працюють по програмі “Діти та війна”.