Сьогодні ми хочемо подякувати вам за підтримку та розуміння, що ви надаєте дітям. Ваша робота важлива і незамінна для підтримки психічного здоров’я нашого суспільства
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-22-53-1073x1073.jpg)
Ви робите свій надзвичайно важливий внесок у майбутнє України, допомагаючи дітям та їхнім найріднішим дорослим пристосуватися до нових умов життя та пережити травми війни. Дякуємо, що ви в нас є!
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-22-43-1073x1073.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-22-48-1073x1073.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_11-22-50-1073x1073.jpg)
До слова, днями ми розпочинаємо реєстрацію на літній кемп психологічної підтримки. Тож, любі батьки, переходьте за посиланням, підписуйтеся на нашу групу та стежте за оновленнями: посилання.