fbpx

Програма багатоцільової грошової підтримки

З початку березня 2022 року СОС Дитячі Містечка надає багатоцільову грошову допомогу родинам з числа прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, в яких виховуються від трьох дітей, віком до 18 років у 10 областях України – Київській, Харківській, Чернігівській, Сумській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Херсонській, Миколаївській та Житомирській. З 01 липня 2022 року до програми долучилися Одеська та Дніпропетровська області.

З вересня 2022 року СОС Дитячі Містечка розширили можливості для підтримки сімей з дітьми та надавали грошову допомогу прийомним родинам, дитячим будинкам сімейного типу та опікунським сім’ям, в яких виховується принаймні 1 дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування. Розмір грошової допомоги складав 2200 грн на одного члена родини на 1 місяць. Виплати здійснювалися на заявника та дітей до 18 років протягом трьох місяців один раз на місяць. Одна сім’я подавала не більше однієї заяви (реєструється 1 особа від сім’ї).

Відновлюємо набір заявок на отримання грошової допомоги в межах програми Cash Assistance

З березня 2023 року ми відновлюємо набір заявок на отримання грошової допомоги для сімей з дітьми з-поміж прийомних родин, ДБСТ та опікунських сімей, в яких виховується принаймні 1 дитина-сирота або дитина позбавлена батьківського піклування.

Програма діє в 12 областях України, а саме: Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська та Дніпропетровська області.

Розмір грошової допомоги складає 2200 грн на одного члена родини (один із батьків та діти до 18 років). Виплати здійснюються протягом трьох місяців один раз на місяць.

Одна сім’я може подати не більше однієї заявки (реєструється 1 особа від сім’ї). Родини, що вже брали участь в програмі не можуть повторно отримати допомогу.

Реєстрація заявок для участі у програмі грошової допомоги триватиме до 31 березня 2023 року.

Для реєстрації на отримання допомоги, будь ласка, заповніть форму за посиланням: Заява для отримання благодійної допомоги від МБО БФ “СОС Дитячі Містечка” Україна 

 
 • Хто може отримати грошову допомогу?

  Родини з числа прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів, у яких виховується принаймні 1 дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування, з 12 областей України – Київської, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Дніпропетровської.

  Грошову допомогу отримує заявник (отримувач від родини) та діти до 18 років. Подати заявку можуть лише родини, які раніше НЕ отримували грошову допомогу від МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна.

 • Яка сума та порядок виплати?

  2200 грн на 1 особу на місяць протягом трьох місяців. Виплата здійснюється на банківський рахунок заявника (отримувача від родини).

 • Як швидко обробляється заявка на виплату?

  Заявка на виплату буде розглянута у декілька етапів. На першому етапі із заявниками контактують наші фахівці для уточнення додаткової інформації та отримання підтверджуючих документів.

  Потім документи заявників будуть перевірені на відповідність критеріям програми.

  Після верифікації документів протягом 2-х тижнів виплата буде здійснена.

  Будь ласка, очікуйте принаймні 4 тижні після реєстрації, аби ваша заявка пройшла перевірку та виплата була здійснена.

 • Який перелік документів необхідно надати?

  Перелік документів, які надає заявник нашому фахівцеві в електронному вигляді:

  Копію паспорта заявника;
  Копію ідентифікаційного коду заявника;
  Копію Довідка ВПО (за наявності)
  Копію Рішення про створення ПС/ДБСТ, для опіки – рішення органу опіки/піклування/суду;
  Копію Свідоцтва про народження дітей;
  Копію Виписки з банку або банківського додатку про реквізити картки заявника (номер IBAN)

  Також, заявник має написати заяву та надати згоду на збір та обробку своїх персональних даних та даних дітей. Оригінали заява та згоди мають бути надіслані на адресу організації Новою Поштою.

  ВАЖЛИВО: Виплата буде здійснена лише після отримання оригіналів заяви та згод на обробку персональних даних.

 • Куди звертатися для уточнення статусу заявки?

  Не раніше ніж через 4 тижні після реєстрації, Ви можете звернутись на гарячу лінію за тел.: +380 95 790 13 72 (працює понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00) або написати нам звернення на електрону адресу: [email protected]