Січень хоч і початок року, але дуже насичений.
16 січня ми запустили програму для постраждалих родин з дітьми внаслідок трагедії 14 січня в Дніпрі.
В рамках програми Допомоги пораненим дітям, ми надаємо комплексну допомогу дітям, які отримали поранення (ушкодження здоров’я) та членам їхніх сімей внаслідок російського вторгнення в Україну.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/172926-1_large-1073x805.jpg)
Детальніше про програму допомоги ТУТ
Також, цього місяця підписали чимало меморандумів з державними партнерами:
Разом ми дбатимемо про сім’ї та дітей, реалізовуючи проєкт “Право на сім’ю”, навчаючи фахівців/чинь провідним технологіям соціальної роботи, допоможемо створити й оснастити центр надання соціальних послуг, а також центр соціальної підтримки дітей та сімей.
А в в Чернівецькій ОТГ реалізуватимемо проєкт «Криза в Україні. Регіональна гуманітарна допомога». Його мета – допомога ВПО родинам із дітьми, матеріальні, психосоціальні послуги та роздача пакунків малюка.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/323432685_878082990094970_5225602663034694885_n.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/20230120151958-6350-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/img_8540-1073x805.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/photo1673452433.jpeg)