fbpx

Тендер на закупівлю офісної техніки

5 Липня 2022

Міжнародна благодійна організація Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна оголошує тендер на закупівлю офісної техніки в рамках реалізації проекту «Фонд гуманітарного фінансування» (Humanitarian Funding Pool).

Важливі документи: Детальний опис та вимоги до учасників та Форма для подавання Заявки

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за електронною адресою [email protected] та [email protected] до 13:00 11 липня 2022 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Для участі необхідно надіслати Вашу цінову пропозицію та перелік підтверджуючих документів на адресу МБО «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна [email protected] та [email protected]. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17-00  11 липня 2022 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерному оголошенні. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Прохання надсилати заявки на адреси [email protected] та [email protected] 

Прийом заявок до 17:00 11 липня 2022 року