fbpx

Тендер на закупівлю інформаційно-консультаційних онлайн послуг

26 Липня 2023

Благодійна організація «Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко» з листопада 2022 року реалізує проєкт «Rebuilding hope in Ukraine. Assistance to war-affected families with children of the Buchansky district» – «Відновлення надії в Україні. Допомога родинам з дітьми, що постраждали від війни в Бучанському районі Київської області». У рамках проєкту надається комплексна допомога, яка направлена на надання соціальних, освітніх, соціально-педагогічних, психологічних та підтримуючих послуг для родин з дітьми, які постраждали внаслідок військових дій.

Мета закупівлі: необхідність забезпечення додатковими інформаційно-консультаційними послугами у вигляді занять з математики, англійської мови, української мови, фізики, інформатики, біології, хімії, історії для дітей-учасників проєкту для складання вступних іспитів, та ЗНО/ДПА

Детальне ТЗ за посиланням:

Проєкт договору за посиланням:

Термін подачі пропозицій: 08.08.23 до 18-00 

Цінові пропозиції надсилати на мейл: [email protected], або [email protected], або завантажити на електронний закупівельний майданчик; Контактна особа для уточнення інформації щодо підготовки тендерної пропозиції – +380970063536 Анна Удовенко; +380975712205 Євгеній Каштанюк.