fbpx

Відкрили сучасні дитячі інтерактивні простори у Східниці та Дрогобичі

З нагоди 20-річчя роботи в Україні, ми в СОС Дитячі Містечка, відкриваємо 20 нових дитячих просторів по всій країні. Дитячі локації у Східниці та Дрогобичі стали одними з відкритих просторів в рамках ініціативи.

Локації відкрили на базі закладів культури. Дитячі простори слугуватимуть місцем для навчання, розвитку та спільного дозвілля мешканців громади та ВПО. Це місце для вільної гри і роботи зі спеціалістами, послуги в яких надають фахівці для місцевих дітей з вразливих категорій та вимушено переміщених осіб, які проживають на території громади.

Ми встановили інтерактивний дитячий стіл та інтерактивний дисплей, фліпчарт магнітний, закупили більше десятка настільних ігор та пазлів для дітей різного віку, дивани, крісло-грушу, сухий басейн, стелажі та різне умеблювання.

Мета відкриття таких просторів – залучити дітей та дорослих з числа внутрішньо переселених осіб до швидкої та ефективної адаптації у новій громаді. Їх культурна інтеграція, організація інформаційного обслуговування, навчання, розвитку та проведення спільного сімейного дозвілля. 

Локації є відкритими для всіх дітей та батьків, які проживають на території громади і є безкоштовними.

Участь у відкритті інтерактивних просторів взяли заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк, менеджер проєктів СОС Дитячі Містчека Наталія Кузяк та начальник управління гуманітарної політики Дрогобицької РВА Надія Козар.

«Це вже не перші такі дитячі простори, які відкривають СОС Дитячі Містечка у Дрогобицькому районі. Наприкінці березня сучасний та інтерактивний простір для дітей відкрили у бібліотеці Борислава. Таким чином діти мають чудовий шанс щасливо проводити своє дитинство, при цьому відкривати для себе світ та здобувати нові знання. Така співпраця БФ «СОС Дитячі містечка України» та департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА приносить для нашого району й дітей велику користь»

— зазначив заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців.

Ми в СОС Дитячі Містечка вдячні нашим державним партнерам за співпрацю. Разом ми робимо цей світ кращим!