Сьогодні у дітей в Бучі з’явилося особливе місце для розвитку, відпочинку і відновлення – у Центрі соціальної підтримки “Турбота” відкрили сучасну інтерактивну дитячу кімнату. Тут є чим зайняти і крихіток від року, і учнів початкової школи. За потреби із дітьми будуть працювати психологи, логопеди та інші соцпрацівники центру.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/357516219_645722084252267_7119811346740601436_n-1-1073x1338.jpg)
Відвідати інтерактивну кімнату може кожен – все абсолютно безкоштовно. Хочеш – грай в активні та пізнавальні ігри, займайся арт-терапією з піском чи ліпи з воску. А можна просто бігати і вивільняти енергію, якої у малечі так багато
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/358536534_645722077585601_6839775481585228190_n-1-1073x1341.jpg)
Цей благодійний проєкт – подарунок місту від СОС Дитячі Містечка. Аби підтримати сім’ї з дітьми, котрі постраждали під час військової агресії в Бучанському районі. Важлива така допомога і для переселенців. Їх у Бучі більше 9000, сотні з них – діти (*з 2014 року). А зараз у місті нова хвиля ВПО з Херсонщини.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/357516219_645722084252267_7119811346740601436_n-1073x1338.jpg)
“Переселенцям часто важко інтегруватися, почати жити повним життям на новому місці. Тому така кімната для них дуже важлива – дає змогу малечі подружитися. А батьки – поспілкуються із психологами, познайомляться з кимось доброзичливим у новому для себе місці”
– заявила Михайлина Скорик-Шкарівська, заступниця бучанського міського голови
Також цей простір є внеском у відбудову Бучі, мешканці якої перебували під окупацією та стали жертвами злочинів російських військовослужбовців.
Контакти Центру:
093 902 36 54
М. Буча, вул. Енергетиків 19
Кожен новий простір – це наша любов і натхнення. Тому приходьте, аби розділити із нами ці емоції.