14 січня 2023 року запеклося раною на серці у жителів Дніпра. Тоді ракета зруйнувала багатоповерхівку, постраждало та загинуло багато людей, в тому числі діти. Шістьох знайшли живими під завалами, одна дитина загинула…
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/microsoftteams-image-10-1.jpg)
Серед постраждалих опинилася і 9-річна Ярослава (ім’я змінене). Дівчинка гуляла на вулиці із бабусею і на хвилинку вони вирішили зайти додому. В той самий момент ракета влучила в будинок. Жінка вижила і кинулася шукати онуку…
“Дві сходові клітини обвалилися, був безлад, дим, буквально все горіло, люди кричали”
— згадує вона
Ярославі пощастило, її знайшли живою, хоч і у важкому стані, під плитою будинку. Дівчинка втратила багато крові, ноги були сильно пошкоджені, попереду на дівчинку чекали численні операції…
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/microsoftteams-image-9-1073x805.jpg)
Ми в СОС Дитячі Містечка підтримали родину Ярослави фінансово, допомогли придбати ноутбук, мобільний телефон, щоб дитина могла продовжити навчання. А в травні, після тривалого лікування, дівчинка пройшла перший курс реабілітації та вже почала робити перші кроки!
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/movchan-reabilitatsiya_modrychi_2-1073x1431.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/movchan_modrychi_.jpg)
Ярослава – дуже сильна дівчинка. Ми віримо, що завдяки її внутрішній силі, маминій підтримці та нашій допомозі, вона швидко відновиться і скоро зможе ходити та ще й танцювати!
Не втомлюємося дякувати всім донорам і партнерам, завдяки яким ми можемо змінювати життя маленьких українців на краще!