З нагоди 20-річчя роботи в Україні, ми в СОС Дитячі Містечка, відкриваємо 20 нових дитячих просторів по всій країні. Дитячий простір у Новояворівську одним з відкритих просторів рамках ініціативи.
Локацію відкрили на базі бібліотеки в Новояворівську. Дитячий простір слугуватиме місцем для навчання та розвитку. Це місце для вільної гри і роботи зі спеціалістами, послуги в яких надають фахівці для місцевих дітей з вразливих категорій та вимушено переміщених осіб, які проживають на території громади.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_12-25-36-1073x715.jpg)
Це вже четвертий інтерактивний простір, який ми спільно з СОС Дитячі Містечка відкрили на Львівщині. Перші три функціонують у Яворові, Старому Самборі та Бориславі. Ще чотири невдовзі запрацюють у Пустомитах, Дрогобичі, Золочеві та Східниці, адже у дітей має бути щасливе дитинство. Попри все.
– подякував за співпрацю Максим Козицький, Голова Львівської ОВА
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_12-25-10-1073x715.jpg)
Зараз багато дітей навчаються онлайн в своїх школах. Але дітям потрібне живе спілкування, простір де вони можуть комунікувати з однолітками. Де діти можуть розважатися, навчатися та відпочивати
– заявила Наталя Кузяк, менеджер СОС Дитячі Містечка
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_12-25-22-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_12-25-34-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_12-25-40-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-11_12-25-42-1073x715.jpg)
Для дітей доступні сучасні технології – інтерактивний стіл та панель, а також різноманітні ігри. Відвідувати цей простір можуть усі діти. Доступ до кімнати безкоштовний. Це чудове місце, де малеча й підлітки можуть читати, розважатися та знаходити нових друзів.
Відеосюжет з відкриття за посиланням (з 14 хвилини)