fbpx

Безкоштовний дитячий кемп починає зміну на Львівщині

11 Травня 2023

Третя зміна нашого дитячого кемпу психологічної підтримки “Маячки” стартує в Карпатах. 500 підлітків з усієї України приймають на території Національного природного парку “Сколівські Бескиди”.

Кемп  – це 14-денний проєкт для психологічної підтримки, відпочинку та відновлення дітей, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні. Вік учасників – від 7 до 17 років. 

Учасники проєкту:

  • діти з деокупованих територій;
  • діти з родин внутрішньо переміщених осіб;
  • діти військовослужбовців та волонтерів;
  • діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
  • діти опікунів і усиновителів;
  • діти, які проживають на території, де ведуться активні бойові дії;
  • діти з інвалідністю, особливостями розвитку (дитина має бути автономна та не потребувати додаткового супроводу тьютерів, медичної підтримки).

Цьогоріч для третьої зміни ми кемпу підготували атмосферу в індіанському стилі. На дітей чекають вігвами. І навіть їдальні виглядають незвично – “заховались”  у великих сріблястих кулях. 

Ігри та розваги – також стилізовані. Діти поділяться на племена, робитимуть свої тотеми та вигадуватимуть легенди власного племені. У програмі кемпу: цілодобова психологічна підтримка, екскурсійні поїздки, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях. З учасниками працюватимуть 13 кураторів, психологів, інструкторів зі спорту та туризму

Кожен заїзд Дитячого кемпу психологічної підтримки “Маячки” – особливий.

“Хочу подякувати неймовірній команді СОС Дитячі Містечка за цей чудовий проект! Син натхненний, сповнений позитивних емоцій, це просто дивовижна різниця між тим, яким він їхав до кемпу і яким повернувся! Дуже насичена, цікава, різноманітна програма. Активності дійсно мають терапевтичний ефект, я вперше бачу таку потужну підтримку і залученість команди у роботу з дітьми. Вперше в житті син попросився до цієї команди вдруге. Сказати, що кемп перевершив очікування – нічого не сказати! Дякуємо до неба!”

– висловлюють слова подяки батьки дітей-учасників табору