Осінь – час повернення за парти та нових знань. Для цікавого й успішного навчання дітям необхідні канцтовари, а для затишку та веселого дозвілля – симпатичні іграшки.
5 000 дітлахів у Вінниці, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Харкові, Броварах, Львові та Фастові отримали все це завдяки нашій співпраці з Новою Поштою та її проєктом Nova Poshta Humanitarian.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/microsoftteams-image-5-1073x805.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/microsoftteams-image-9-2-1073x1431.jpg)
Також наші друзі, Фонд Твоя Опора, передали сім’ям ВПО в соціальних центрах Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Броварів та Полтави 1 206 засобів особистої гігієни від L’Oréal. Це шампуні, маски для обличчя, гелі для душу, дезодоранти і креми для рук – усе, що потрібно для турботи про себе.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/microsoftteams-image-1073x1431.jpg)
А щоби маленьким ніжкам було тепло, бренд Kazar через фонд Omenaa Foundation з Варшави надав більше 1 000 одиниць нового дитячого взуття. Діти змогли отримати їх на наших локаціях СОС Дитячі Містечка в Ужгороді, Полтаві, Броварах та Івано-Франківську.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/microsoftteams-image-11-1073x605.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/microsoftteams-image-15-1073x605.jpg)
Дякуємо усім нашим партнерам і небайдужим брендам, які роблять простішим життя українських дітей та їхніх батьків. Разом ми робимо цей світ кращим!