За підтримки Європейських донорів, спільно з органами місцевого самоврядування Фастова СОС Дитячі Містечка відкрили Центр укріплення сім’ї у Фастівській громаді
Діяльність Центру спрямована на допомогу та підтримку дітей та їх родин, ВПО, прийомних родин та місцевих сімей.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/4.jpg)
Тут можна безкоштовно отримати різну допомогу та послуги:
- психологічні консультації;
- заняття з логопедом;
- гуманітарну допомогу;
- матеріальну підтримку;
- репетиторство та інші освітні послуги.
“Ми приємно вражені, як Фастівська громада гостинно приютила внутрішньо переміщених осіб з інших регіонів України. Це дуже позитивно, коли органи місцевого самоврядування, влада так активно беруть участь у підтримці та реалізації соціальних проєктів. Завдяки позитивним емоціям, турботі та піклуванню наші діти мають отримати заряд підтримки і в майбутньому стати повноцінними членами суспільства та розвивати Україну. Турботлива родина для кожної дитини – слоган нашої організації, і я впевнений, що наш Центр у Фастові стане місцем підтримки та допомоги дітям та їх родинам”
– сказав Національний директор СОС Дитячі Містечка, Сергій Лукашов
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/avk02699-1073x604.jpg)
“Я хочу подякувати пану Сергію Лукашову та організації СОС Дитячі Містечка за 2 роки плідної співпраці та взаємодії з Фастівською громадою. Для нас важливо те, що ми відчуваємо підтримку, і ми не сам на сам із проблемами та викликами, які постали перед нами від початку війни. Навіть у такий складний час, приємно відчувати підтримку та допомогу”
– сказав Фастівський міський голова, Михайло Нетяжук
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/9.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/avk02666-1073x604.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/avk02745-1073x604.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/11/avk02755-1073x604.jpg)
Хочемо також подякувати за співпрацю та внесок у реалізацію проєкту заступниці міського голови з гуманітарних питань Олені Давиденко, начальниці служби в справах дітей Людмилі Змаженко та директорці Центру соціальних служб Бортовській Жанні.
Разом, спільними зусиллями, ми зробимо щасливим дитинство маленьких українців та українок!