Нещодавно в місті Ужгород, що на Закарпатті, ми облаштували новий осередок СОС Дитячі Містечка. А вже зараз плануємо наступне відкриття у Львівській області.
12 квітня, програмна директорка СОС Дитячі Містечка Україна Дар’я Касьянова зустрілася у Львові із заступником начальника Львівської обласної державної адміністрації Віталієм Загайним та начальником служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимиром Лисом.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/04/img_0529_1649774850_1620x1080_1_0-1024x683.jpg)
На зустрічі вони обговорили ряд важливих запитань, зокрема створення пілотних проєктів щодо дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, які приїхали із зони бойових дій. Спрямування цих проєктів – облаштування житла, робота з родинами-переселенцями, визначення їхніх базових потреб та надання різного виду послуг.
Сподіваємося, що обмін досвідом стане важливим кроком допомоги вразливим сім’ям із дітьми та внутрішньо переміщеним особам. І зовсім скоро ми зможемо поділитися з вами першими результатами нашої роботи.