Президент почав свій візит із Львівщини, де разом з представникам федерації з Данії, Австрії та інших країн Європи відвідали наш Центр укріплення сім’ї у Львові та Львівську обласну військову адміністрацію. Там Дережа Вордофа також зустрівся із Головою Львівської ОВА Максимом Козицьким, заступником начальника Львівської ОВА Іваном Собком та начальником Служби у справах дітей ЛОВА Володимиром Лисом.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/394222037_324366760290987_2118668569105372000_n-1073x715.jpg)
Дереже Вордофа відзначив вклад роботи СОС Дитячі Містечка в Україні під час війни та акцентував увагу на важливості нашої діяльності після її завершення.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/395433788_222020857408421_690511204713257272_n-1073x715.jpg)
«Ми знаємо, що війна принесла дуже багато людських жертв, втрат, руйнувань, але ми готові допомагати і працювати, щоб допомогти населенню в східній частині України. Звісно, ми працювали з громадами, з дітьми ще до того, як почалася війна у лютому 2022 року, і зараз масштаби діяльності значно зросли і нам треба максимально об’єднати свої зусилля, щоб допомогти дітям зменшити вплив від руйнувань і страждань. Цей візит ми здійснили в особливий період, щоб ознайомитися з ситуацією і зрозуміти, які виклики нас чекають далі, і що ще ми можемо зробити, щоб захистити права українських дітей»
– наголосив президент міжнародної федерації «СОС Дитячі Містечка»
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/sos-dytyachi-mistechka-1-1073x805.webp)
«Львівщина вдячна благодійному фонду «СОС Дитячі Містечка» за вашу підтримку у важливих для дітей проєктах, і за те, що ви не залишаєтеся осторонь, а допомагаєте українським дітям у цей складний час. Дуже цінуємо ваш візит в Україну, попри небезпеку для життя, яка тут є»
– зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/394650555_298306509678717_4003709200984602018_n-1073x738.jpg)
“Через складну безпекову ситуацію на Херсонщині Львівщина готується приймати дітей з родинами, яких будуть евакуйовувати. Наша область регулярно зустрічає і розміщує цілі заклади для дітей з інших областей. І я хочу пану Вордофу та СОС Дитячим Містечкам України за готовність поділитися міжнародним досвідом та ресурсами для нашої області”
– зазначив Максим Козицький, Голова Львівської ОВА
Ми в СОС Дитячі Містечка дякуємо керівництву Львівської області за багаторічну плідну співпрацю та гостинність. Разом з паном Вордофа завершуємо робочий візит у Львівській області та вирушаємо далі!