fbpx

Порше Україна та бренд SEAT передали SEAT Ibiza нашій організації

Автомобіль було передано у рамках продовження проєкту допомоги дітям-сиротам, сім’ям з дітьми, що були вимушені тимчасово покинути своє місце проживання, а також дітям, чиї батьки беруть участь у військових діях. SEAT Ibiza буде використовуватись для виїзду соціальних працівників організації, які надають гуманітарну та психологічну допомогу аби дістатись до найвіддаленіших міст нашої країни, у тому числі до прифронтових та деокупованих територій, куди наразі повертаються сім’ї. 

Вже 7 років імпортер автомобілів Volkswagen, SEAT, CUPRA та AUDI є добрим другом СОС Дитячі Містечка Україна та із радістю допомагає нашим бенефіціарам протягом усієї співпраці.

«Ведення економічної діяльності дозволяє нам підтримувати нашу країну, а також в реалізовувати соціальну місію – підтримувати дітей та сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах через війну». 

Зазначив Генеральний директор ТОВ «Порше Україна» Йозеф Граф

Передані у середині літа автомобілі Volkswagen T-Cross вже допомогли соціальним працівникам здійснити 46 виїздів на місця проживання дітей, провести 132 групових заходи та відвідати майже 2000 дітей від 4 до 16 років. 

Ми в СОС Дитячі Містечка Україна розпочали свою діяльність у 2003 році та працюємо задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування, та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. 

Наша організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf) та працює відповідно до конвенції ООН про права дитини. 

ТОВ «Порше Україна» – офіційний імпортер автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA та Volkswagen Комерційні автомобілі в Україні. 

Дякуємо партнерам за допомогу. Разом ми робимо цей світ кращим!