Благодійна діяльність складна робота, але набагато легше коли тебе оточують вірні друзі та партнери.
?Фокстрот надав родинам ВПО в Києві та Броварах 18 чайників, 18 термовентиляторів
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-06_11-58-38-1-1073x1073.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-06_11-58-40-1073x1073.jpg)
? Завдяки підтримці Glovo продуктові та миючі набори отримали 28 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах і ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької, Харківської та Херсонської областей
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-06_11-58-35-1073x1073.jpg)
? А наші друзі Нова пошта передали медикаменти для поранених дітей, а також підгузки для родин ВПО в містах Харків, Київ, Чернігів, Ужгород, Львів та Івано-Франківськ. Загалом допомогу отримали 500 учасників/ць програм
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-06_11-58-28-1073x1073.jpg)
Ми вдячні нашим чудовим партнерам із великими, добрими серцями. Разом ми робимо цей світ кращим! ?