Цього понеділка СОС Дитячі Містечка підписали Меморандум про співпрацю з Чопською міською радою.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/d919518e5f1cea80536273730f5980a3-1-1073x604.jpg)
Беручи до уваги той факт, що громада міста Чопа активно підтримує ВПО, облаштовує власними силами та коштами місця тимчасового проживання для таких родин, виникає необхідність залучення додаткової підтримки, зокрема – і з боку міжнародних організацій, таких як СОС Дитячі Містечка. Саме таку співпрацю ми узгодили з керівництвом Чопської громади.
Майже одразу громада отримала від нашої організації допомогу для потреб шелтерів у вигляді: ковдр (100 шт.); наборів постільної білизни (100 шт.); подушок (50 шт.). Загальна вартість переданого майна склала 89 350 грн.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/335421747_717498400098287_5093414882623841293_n-1.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-15_08-43-37-515.jpg)
Наступним кроком у підтримці громади стане передача вогнегасників для потреб соціальної сфери міста. Крім того, наші спеціалісти будуть здійснювати виїзні прийоми для родин ВПО, надаючи їм підтримку у вигляді надання соціальних послуг (соціальний педагог, психологи, логопед, корекційний педагог), гуманітарної підтримки (продуктові набори, набори побутової хімії, набори текстилю, набори канцтоварів для учнів тощо), а також – фінансову підтримку.
Така допомога не тільки підтримає конкретні родини, а й ще надасть необхідну підтримку Чопській міській раді для подолання наслідків війни та викликів, пов’язаних з прийомом великої кількості переміщених осіб.
Дякуємо нашим партнерам за співпрацю. Разом ми робимо цей світ кращим!