fbpx

Два нових дитячих простори для пацієнтів лікарні “Охматдит”

Війна завдає дітям фізичне й емоційне насильство та руйнує їхній світ. За офіційною інформацією, станом на 1 вересня 2023 року, внаслідок вторгнення РФ в Україні загинуло 503 дитини, а 1122 дітей отримали поранення різного ступеню тяжкості. Але ці цифри не остаточні і досі не зрозумілою є кількість загиблих та поранених на тимчасово окупованих та прифронтових територіях.

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» – це дитяча лікарня, що надає екстрену та високоспеціалізовану медичну допомогу дітям із усіх регіонів України, у тому числі і дітям, що отримали поранення внаслідок воєнних дій.

Сотні маленьких пацієнтів зі всієї країни щодня відвідують лікарню «Охматдит», проходять діагностику та лікування. Батьки з дітьми фактично живуть в лікарні, навчаються та проводять вільний час. А місця для безпечних розваг під наглядом лікарів та батьків до недавнього часу не було.

Ми в СОС Дитячі Містечка вирішили виправити ситуацію та створили два сучасних дитячих простори, де малеча може психологічно розвантажитись, побавитись з однолітками та отримати заряд позитиву. Усе, щоб відновлення і реабілітація були швидшими та менш виснажливими.

«Із лікарнею “Охматдит“ ми тісно співпрацюємо та захоплюємося якістю надання їх медичних послуг для маленьких пацієнтів. Мета нашої організації – поліпшити умови для дітей, які отримують допомогу в лікарні. Аби після перемоги ці умови були ще кращими, ніж до початку воєнних дій. Заради цього ми працюємо!»

–  відзначив Сергій Лукашов , національний директор СОС Дитячі Містечка

Із нагоди святкового відкриття просторів спільно з лікарняними клоунами благодійники влаштували тепле свято для дітей, а ще запросили справжню двометрову панду.

«Дуже часто діти, які приходять до нас із пораненнями на лікування, потрапляють у чорно-білу буденність. Операційна, палата, процедури і знову палата. Треба було розбавити це яскравими барвами. Завдяки СОС Дитячі Містечка ми отримали два чудових дитячих простори для пацієнтів нашої лікарні. І дитячих посмішок та сміху стало значно більше»

– говорить Володимир Жовнір, генеральний директор НДСЛ “Охматдит”

На відкритті дитячого простору також були присутні чотири родини із проєкту «Допомога дітям, які отримали поранення», який ми реалізовуємо з початку повномасштабного вторгнення. За час дії напрямку, нам вдалося надати допомогу для 379 дітей, які отримали поранення.

«В “Охматдиті” нам зробили операції чудові лікарі. Там я і дізналась про СОС Дитячі Містечка та їх програму допомоги дітям, які отримали поранення. Дякую лікарям та фонду за відданість та професійність. Ви врятували нас»

– ділиться враженнями Наталія, яка отримала допомогу від «СОС Дитячі Містечка»

Тепер маленькі пацієнти лікарні «Охматдит» зможуть весело провести час та дати можливість відпочити їх батькам!