fbpx

Тендер з пошуку підрядника для надання послуг з визначення потреб населення у соціальних послугах

10 Січня 2024

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна в межах проєкту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей в Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні», запрошує до участі на закупівлю з пошуку підрядника для надання послуг з визначення потреб населення у соціальних послугах та моніторингу оцінювання організаційної спроможності надання послуг для дітей та сімей з дітьми – підвищення ефективності функціонування системи соціального обслуговування та покращення якості надання соціальних послуг, створення нових і розвиток існуючих послуг у громаді в рамках реалізації проєкту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей в Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні», відповідно до тендерного запрошення.

Технічне завданння:

Термін подачі пропозиції: до 15 січня 2024 року включно до 18.00 год.

Неповні пропозиції та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть. Цінові пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected].

Контактна особа для уточнення інформації щодо підготовки тендерної пропозиції: Ірина Жулинська, фахівець із закупівель (050) 321-38-68.