fbpx

Тендер на закупівлю товарів для новонароджених (пакунок малюка, набір предметів, одягу та ін.)

24 Жовтня 2022

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна в рамках проєкту “Криза в Україні – Регіональна гуманітарна допомога” по Чернівецькій області оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, які можуть надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт та сертифікати якості або відповідності  на товар).

Дата оголошення тендеру: 24  жовтня  2022 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 04 листопада (включно) 2022 р.

Предметом закупівлі є товари для новонароджених (пакунок малюка, набір предметів, одягу та ін.)

Лот:  набір пакунку малюка (бейбі бокс) у кількості 630 шт. (кількість може бути збільшена в залежності від остаточної ціни пропозиції)

Всі товари мають бути високої якості, мати сертифікати якості або відповідності та бути безпечними для немовлят та безпечними для навколишнього середовища.

Поставка  наборів здійснюється за рахунок Постачальника та включає в себе фасування в набори, додавання буклетів в коробку, наклеювання на коробку стікерів наданих Замовником; завантажувальні та розвантажувальні роботи, відправлення в офіс або на склад Замовника.

Поставка лоту набір пакунку малюка (бейбі бокс) у кількості 630  шт. здійснюється з 25-30 число кожного місяця та відбувається п’ятьма партіями у кількості 110-130 наборів щомісяця та буде розподілена на 4 окремі адреси, надані Замовником у Чернівецькій, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській області.

Замовник залишає за собою право змінити адресу постачання товарів та кількість наборів помісячно, як в бік збільшення, так і в бік зменшення, але мінімальна загальна кількість наборів складатиме не менше ніж 630  шт.

Контактна особа: Шереметьєв Володимир, [email protected], 050 91 77944

Детальний опис технічного завдання у файлі:

Проєкт договору за посиланням: