fbpx

Тендер на закупівлю пакунка малюка у рамках програми “Криза в Україні – Регіональна гуманітарна допомога” по Чернівецькій області

24 Серпня 2022

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна в рамках програми “Криза в Україні – Регіональна гуманітарна допомога” по Чернівецькій області оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, які можуть надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт).

Дата оголошення тендеру: 24 серпня 2022 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00  29 серпня (включно) 2022 р.

Предметом закупівлі є товари для новонароджених (пакунок малюка, набір предметів, одягу та ін.)

ЛОТ:  Набір пакунку малюка (бейбі бокс) у кількості 700 шт.

Умови поставки за рахунок продавця – DAP (Delivered at Place – «Поставка в місце призначення»).

Всі товари мають бути високої якості, мати сертифікати якості або відповідності та бути безпечними для немовлят та безпечними для навколишнього середовища.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

Організаційні вимоги:

1. Учасник має бути юридичною особою або фізичною особою-підприємцем, зареєстрованою на території України відповідно до законодавства України. 

2. Наявність документального підтвердження щодо відповідності виду діяльності (за КВЕД-2010), який дає право надавати послуги, що є предметом закупівлі.

3. Згода учасника на оплату послуг у безготівковій формі.

4. Разом із товаром надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявністю) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

5. Постачальник зобов‘язаний мати товари на складі (весь перелік товарів) у кількості не менше 50% на момент укладання угоди.

6. Запропонована ціна на товар є дійсною протягом 30 днів.

7. Поставка наборів здійснюється за рахунок Постачальника та включає в себе фасування в набори, визначені Замовником; завантажувальні та розвантажувальні роботи; відправлення в офіс або на склад Замовника.

8. У випадку, якщо в процесі постачання наборів деякі товари будуть відсутні на ринку або на складі постачальника, можна замінювати позицію набору рівноцінним товаром іншої торгової марки, не порушуючи ціну, кількість та об‘єм товару в нижчу або вищу сторону за погодженням Замовника.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника організаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
  3. Прийнятна ціна, умови оплати та поставки товарів.
  4. Товари та бренди у пропозиції учасників не мають бути виробництва країни-агресора – Російська Федерація та Республіка Білорусь.

Контактна особа: Андрєєв Андрій, [email protected].
телефон 050 91 77944

Більш детально з умовами ви можете ознайомитись за посиланням: