fbpx

Послуги з розміщення у готелі та триразового харчування у ресторанах готелю (шведський стіл або порційно) для проведення активностей зі стрес-менеджменту та командоутворення для співробітників організації та надавачів послуг у рамках проєкту «Фонд гуманітарного фінансування»

17 Серпня 2023

МБО БФ «CОС Дитячі Містечка» Україна оголошує тендер на виконання ремонтно-будівельних робіт в приміщеннях Великоснітинської медичної амбулаторії за адресою – Київська обл., Фастівський р., с. Велика Снітинка, вул. Центральна, 58 в рамках реалізації проєкту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей в Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні».

Термін виконання робіт: До 15 грудня 2023 року
Порядок подання пропозиції:Надіслати заповнений Додаток №1, відсканований, з підписом/печаткою керівника. Розрахунок (калькуляцію) вартості робіт із зазначенням ціни за кожен окремий вид робіт та матеріали відповідно до технічного завдання. Копія реєстраційних документів (виписка або копія актуального Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, витяг з Реєстру платників податків, відповідні КВЕД для надання послуг). Копії документів, які підтверджують виконання аналогічних договорів (копія аналогічного договору (не менше одного) та документів, які підтверджують його виконання). Інші документи, що на думку учасника розкривають його конкурентну перевагу Cкан-копію підписаного проекту договору підряду. Цінові пропозиції із зазначенням вартості робіт та наведеним вище пакетом документів приймаються до 01.09.2023 р до 12.00 год. Неповні пропозиції без зазначення вартості послуги, а також без відповідей по кожному з пунктів та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть. Для формування пропозиції рекомендуємо Учасникам, зацікавленим у співпраці оглянути об’єкт, попередньо узгодивши із Замовником дату та час візиту.
Контактна особа:
Усі запитання надсилати на електрону адресу:
[email protected]
Яценко Нікіта, менеджер з ремонту та будівництва (+380939377290)

Детальне ТЗ за посиланням:

Додаток №2 за посиланням:

Кошторис за посиланням:

Проєкт договору за посиланням: