Початок нового навчального року і початок уроків психологічної стійкості від наших мобільних бригад психологів.
Цього тижня стартували відповідні заняття у школах Закарпатської та Івано-Франківської області.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2022/09/yzobrazhenye_viber_2022-09-06_14-16-09-202-1073x496.jpg)
За перші дні проведення уроків 560 дітей та підлітків дізналися як долати тривожність і напругу, працювати зі страхами, а ще спробували прості та дієві техніки саморегуляції. На наступному тижні доєднаються заклади освіти і у Львівській області.
«В одному з класів я спитала: перерва чи показати вам ще одну вправу? Клас проголосував за вправу, і ми закінчили на 4 хвилини пізніше», ділиться враженнями психологиня Олена.
Наші фахівці готові провести уроки психологічної стійкості для дітей та вчителів і у вашій школі, коледжі. Працюємо у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях. Звертайтесь у приватні повідомлення до нашої сторінки.
З турботою про кожну дитину та її психоемоційне здоров’я!