fbpx

У Луганській області стартував проєкт із підготовки до трансформації дитячого закладу

8 Грудня 2020

Тижневий вступний тренінг для команди спеціалістів, яка буде здійснювати комплексну оцінку інституційних закладів для дітей, розпочався 7 грудня в Сєвєродонецьку. Проводиться він Луганським відділенням СОС Дитячі Містечка Україна за підтримки UNICEF Ukraine у рамках проєкту «Підготовка до трансформації дитячого закладу в м. Сєвєродонецьку та реагування на виклики, пов’язані з захистом дітей від COVID-19». Даний проєкт впроваджується у партнерстві з Луганською обласною державною адміністрацією.

«Цей проєкт – перший крок у великому процесі трансформації послуг для дітей молодшого віку, – зазначив Сергій Лукашов, національний директор СОС Дитячі Містечка Україна. – Перехід до сімейної опіки – це перехід до сучасної системи соціальних послуг. Ми з вами розпочнемо з найпершої складової цього процесу – оцінки становища дітей. Я вірю, що в результаті ми досягнемо того, що через пару років усі малюки в Луганській області будуть виховуватися в сім’ях».

У тренінгу бере участь команда оцінки Будинку дитини в Сєвєродонецьку, саме цей заклад є першим у Луганській області, якому нададуть рекомендації щодо трансформації.

«До складу команди увійшли керівник групи, фахівці з соціальної роботи, психолог, педіатр. Вони здійснять оцінку актуального стану дітей та їх сімейної ситуації, кадрового потенціалу фахівців закладу та підготують рекомендації щодо розвитку ймовірних послуг» – розказала Світлана Тунтуєва менеджер проєкту Луганського відділення СОС Дитячі Містечка Україна.