fbpx

Грошова допомога ДБСТ (дитячим будинкам сімейного типу) – ВПО на оренду житла

16 Березня 2024

Стартуємо програму грошової допомоги ДБСТ (дитячим будинкам сімейного типу) – ВПО на оренду житла

Хто може отримати грошову допомогу: Дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), батьки-вихователі/мати- чи батько-вихователь якого є внутрішньо переміщеними/-ою особами/-ою для забезпечення права дітей на житло та для задоволення потреби такої сім’ї у наймі житла. Пріоритет надається ДБСТ, які проживали на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.

Територія надання грошової цільової благодійної допомоги: вся територія України, крім тимчасово окупованих територій України та територій активних бойових дій, а саме: Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей та територій можливих бойових дій.

Яка сума та порядок виплат: розмір грошової цільової благодійної допомоги залежить від кількості дітей, які влаштовані у ДБСТ. 

Як зареєструватися: Для участі у програмі Заявники, що відповідають критеріям, зазначеним вище, звертаються до уповноважених органів і служб у справах дітей за місцем свого перебування. Органи і служби у справах дітей направляють офіційний лист-звернення щодо надання грошової цільової благодійної допомоги для забезпечення права дітей на житло, які перебувають у ДБСТ, з урахуванням критеріїв, зазначених вище. Лист направляється на електронну адресу організації [email protected]