fbpx

Тендер на закупівлю продуктових наборів

30 Травня 2024

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна та  та БО «КОВ «БФ «СОС Дитяче містечко» в рамках основної чи проєктної діяльності, запрошує до участі в тендері на постачання продовольчих товарів, у відповідно до складу вказаному у специфікації тендерного запрошення згідно Додатку № 1-2.

Продуктові набори без можливої подачі аналогу:

ЛОТ 1 (Додаток№1) – орієнтовно 1170  шт.   у м. Львів, м. Івано-Франківськ, м. Ужгород, м. Харків, м. Миколаїв, м. Полтава;

ЛОТ 2 (Додаток№2)  – орієнтовно  1478 шт  у м. Ірпінь, Бородянка, Чернігів, Фастів, Бровари, Київ

*Кількість наборів може змінюватись як в бік збільшення так і в бік зменшення, в залежності від бюджету та потреб. За погодженням із Постачальником договір може бути подовжений із незміною ціною за один набір.

Технічне завдання:

Проєкти договорів:

– постачальник має право подаватись на один чи декілька лотів;

– надіслати заповнений Додаток №1-2, відсканований, з підписом/печаткою керівника;

– копія свідоцтва про державну реєстрацію;

– копія документу про статус платника податків;

надіслати скан-копію підписаного договору або лист-погодження з умовами договору;сертифікати відповідності або сертифікати СЕС на кожну позицію у складі набору.

Цінові пропозиції приймаються до 10.06.2024 включно до 18.00 год.

Неповні пропозиції (без відповідей по кожному з пунктів у Додатку №1-2) та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть.

Цінові пропозиціїнадсилати на мейл: [email protected]. Контактна особа для уточнення інформації щодо підготовки тендерної пропозиції – Фахівець із закупівель +38 050 917 79 44 Шереметьєв Володимир. Також учасник може подати свою пропозицію шляхом завантаження необхідних документів через електронний майданчик закупівель, на якому опубліковано дане тендерне запрошення.