fbpx

Тендер на постачання товарів для дитячого та реабілітаційного просторів

14 Листопада 2023

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна  в рамках реалізації проєкту «Право на сім’ю: усунення системних прогалин – підтримка реформ системи захисту дітей в Албанії, Білорусі, Вірменії, Північній Македонії та Україні», запрошує до участі в тендері на постачання товарів для дитячого та реабілітаційного просторів, у відповідності до складу вказаному у специфікації тендерного запрошення (Додатки №2-8).

ЛОТ 1 – товари для дитячого простору . Київська область, Фастівський район, с. Велика Снітинка, вул. Центральна, 58. (Додаток №2)

ЛОТ 2 – товари для дитячого простору. Івано-Франківська область, місто Городенка, вулиця Шевченка, 77. (Додаток №3)

ЛОТ 3 – товари для дитячого простору. Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 54. (Додаток №4)

ЛОТ 4 –  товари для дитячого простору. Івано-Франківська область, місто Коломия, вул. Ярослава Пстрака, 2В. (Додаток №5)

ЛОТ 5 – товари для реабілітаційного простору. Київська область, Фастівський район, с. Велика Снітинка, вул. Центральна, 58. (Додаток №6)

ЛОТ 6 – товари для реабілітаційного простору. Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 54. (Додаток №7)

ЛОТ 7 –  товари для реабілітаційного простору. Івано-Франківська область, місто Коломия, вул. Ярослава Пстрака, 2В. (Додаток №8) Закупівля товари для дитячого та реабілітаційного просторівв офісних відповідно до Додатків №2-8 цього запрошення.

Детальне ТЗ за посиланням:

Проєкт договору за посиланням:

Цінові пропозиції приймаються до 27.11.2023 включно до 17.00 год.

Неповні пропозиції (без відповідей по кожному з пунктів у Додатку №1-3) та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть.

год шляхом завантаження на майданчик або на електронні пошти:

[email protected] [email protected]