fbpx

СОС Дитячі Містечка у світі

СОС Дитячі Містечка (SOS Kinderdorf International) - це міжнародна незалежна благодійна організація соціального спрямування, яка допомагає дітям у 136 країнах та територіях світу.

Перше СОС Дитяче Містечко було засноване у 1949 році австрійським педагогом Германом Гмайнером в містечку Імст для дітей-сиріт, чиї батьки загинули під час Другої світової війни. Будівництво першого Містечка починалося з 600 шилінгів (близько 40 доларів), які Гмайнер зібрав з сусідів та друзів, що повірили в його задум. Ідея створення СОС Дитячих Містечок базувалася на чотирьох принципах:
1) мати
2) брати і сестри
3) будинок
4) дитяче містечко.
За час свого життя Герман Гмайнер заснував 230 Дитячих містечок по всьому світі, за що він і сама організація були тричі номіновані на Нобелівську премію. Наразі у світі побудовано та працює понад 550 Дитячих Містечок!

«Кожна дитина повинна зростати у сім’ї, в атмосфері любові, поваги та захищеності».
Герман Гмайнер, педагог та громадський діяч, засновник СОС Дитячі Містечка

СОС Дитячі Містечка – це унікальна альтернатива дитячим будинкам, місце, де кожна дитина отримує змогу зростати у люблячій родині. Місце, де діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування, живуть у прийомних сім’ях,  отримуючи все необхідне для повноцінного розвитку в атмосфері любові, поваги і довіри.

За 70 років діяльності організації допомогу отримали понад 4 млн. дітей по всьому світу!

Світова місія СОС Дитячі Містечка - ми будуємо сім'ї для дітей, які цього потребують, ми допомагаємо їм формувати їх майбутнє, а також розвиваємо громади, у яких вони живуть.

За період з 1949 року ми побудували серйозний фундамент довіри з донорами, органами державної влади та іншими партнерами, які підтримують нас у нашій місії. Наш головний обов’язок – гарантувати благополуччя дітей через високі стандарти виховання. У цій місії ми взяли на себе зобов’язання використовувати всі засоби і ресурси раціонально, дбайливо та прозорою звітністю.