fbpx

СОС Дитячі Містечка Україна долучається до #ЩедрийВівторокNOW 5 травня

4 Травня 2020

5 травня у всьому світі відбудеться #ЩедрийВівторокNOW – день добра та допомоги. Цього року це ще й глобальна ініціатива єднання у боротьбі проти COVID-19.

Організація СОС Дитячі Містечка Україна долучається до Всеукраїнського дня добрих справ і приготувала 3 добрі ініціативи, до яких запрошує долучитись кожного:

Безкоштовні онлайн консультації для усіх бажаючих одиноких мам від психологів та соціальних педагогів організації.

Флешмоб #поодинці_разом – під цим хештегом запрошують ділитись в себе на Facebook сторінках власними історіями допомоги та взаємопідтримки. Історіями про те, чому важливо, щоб поруч були люди, які готові підставити своє дружнє плече у непрості часи.

Марафон збору коштів для родин у кризі, якими опікується організація в Київській та Луганській областях. Серед них – родини літніх опікунів і багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей); родини з дітьми з інвалідністю та родини, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином. Усі вони наразі особливо потребують дружнього плеча!

Допомогти родинам у скруті можна вже зараз: внеском через сайт https://sos-ukraine.org або за допомогою СМС з будь-яким словом на номер 88070 (вартість 10 грн).

Долучайтесь до Щедрого вівторка разом з СОС Дитячі Містечка Україна!Приєднуйтесь до творення добрих справ:)