Рік тому ми спільно з нашими фінськими колегами SOS-Lapsikylä створили дещо особливе та дуже корисне
Місце, де діти з України та інших країн світу можуть отримати пораду. Місце, де можна поділитися своїми переживаннями, турботами, проблемами. Де можна просто виговоритись. А спеціалісти завжди готові допомогти.
Це безкоштовний та анонімний чат для дітей 7-17 років “Давай поспілкуємось”/”Let’s Сhat”. Працює чат із понеділка по п’ятницю з 12:00 до 17:00.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/2-1073x1073.png)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/3-1073x1073.png)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/4-1073x1073.png)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/8-1073x1073.png)
На базі чату створено сервіс для допомоги з домашніми завданнями “Домашка”. Але не турбуйтеся, ніхто не робить домашні завдання замість дитини, проте тут завжди готові допомогти розібратися. Оберіть варіант “Допоможіть з домашнім завданням”, і фахівець надасть Вам відповідь.
Почитати статтю можна за посиланням.