Танці, співи, руханки, майстер-класи та квести – це те, чим ми щодня займаємось з дітьми на локаціях СОС Дитячі Містечка.
А цього разу до наших активностей долучилася членкиня Виконавчої ради SOS-Kinderdörfer weltweit -Hermann-Gmeiner-Fonds Deutschland e.V. Барбара Грюнер.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366370157_663899149101227_7083464736423132514_n-1073x716.jpg)
Відвідала наші локації на Львівщині. Раді, що змогли показати, чим займаємося у цьому регіоні. А ще – поділились досвідом підтримки і допомоги родинам із дітьми, які переїхали на Львівщину з інших регіонів України.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366289160_663899145767894_5338733283275465694_n-1-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366304690_663898925767916_6313123663517965447_n-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366322249_663898869101255_2318722439783115813_n-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366344956_663899079101234_3236202506103416160_n.jpg)
Обговорили, наскільки важливо в регіонах, де мешкають багато переселенців, створювати більше дитячих просторів. Бо вони сприяють швидшій адаптації та соціалізації дітей.
Де б не проживала малеча – у великому місті чи невеличкому селищі – повинна мати можливості для розвитку, навчання, відпочинку, реабілітації. А ще – психологічну підтримку. Адже зараз чи не кожна друга українська дитина – травмована війною.
Як малеча відновлюється завдяки роботі психологів і арт-терапії – Барбара Грюнер побачила під час візиту до літнього табору Recovery Camp. Його, за фінансової підтримки СОС Дитячі містечка відкрив наш партнер – БФ “Щире серце”.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366243613_663898885767920_911382620138830777_n-1073x716.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366257747_663899155767893_662170738694496352_n-1073x805.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366287176_663898889101253_9120371739935490654_n-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366294018_663898919101250_7665602382469252851_n-1073x716.jpg)
Барбара поспілкувалася з координаторами табору, батьками та пограла із дітьми. Розвагам не стала на заваді навіть повітряна тривога. Продовжили вже в укритті: танцювали та співали українських пісень. Саме в літньому кемпі Барбара Грюнер побачила, як в умовах війни ми даруємо дітям радість.
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366357799_663899392434536_1933752037864660845_n-1073x715.jpg)
![](https://sos-ukraine.org/wp-content/uploads/2023/08/366495881_663899345767874_4035008732182504607_n-1073x715.jpg)
Під час свого триденного візиту до України, наша почесна гостя також відвідала локації СОС Дитячі Містечка у Бучі, Ірпені та Броварах. Раді були прийняти таку високопоставлену гостю та поділитися результатами роботи СОС Дитячі Містечка в Україні.
Разом ми робимо цей світ кращим!