fbpx

Сімейні форми виховання допомогли понад 150 дітям з початку роботи програми.

КИЇВСЬКА ПРОГРАМА 

СОС Дитяче Містечко Бровари – це 15 прийомних родин і дитячих будинків сімейного типу та 2 родини короткотривалого перебування, що разом виховують більше сотні дітей.

У кожному сімейному будинку на чолі з батьками-вихователями (мамою або сімейною парою) живуть 4-9 дітей різного віку і статі. Кожна сім’я живе своїм життям: планує і витрачає сімейний бюджет, вирішує, як проводити дозвілля, куди поїхати, створює свою унікальну атмосферу затишку і комфорту в будинку. Діти відвідують звичайні школи і дитячі сади, поліклініки, отримують додаткову освіту. У розвитку дітей батькам-вихователям допомагають фахівці СОС Дитячого Містечка Бровари. Ведеться планування індивідуального розвитку кожної дитини, де враховуються всі особливості, потреби, можливості дитини.

ЛУГАНСЬКА ПРОГРАМА 

Була започаткована у 2012 році у Луганську. У співпраці з державними партнерами було створено 6 прийомних сімей, інтегрованих у громаду. У 2015-2016 роках нові родини у Старобільську та Сєвєродонецьку були включені в програму. Наразі підтримку отримують 11 сімей, в яких виховується 34 дитини.

Супровід молоді – випускників сімейних форм виховання
Також сімейні форми виховання здійснюють супровід молоді з числа дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, на етапі дорослішання і переходу до незалежного і самостійного життя.

Підлітки з сімейних форм виховання, які отримали повну загальну середню освіту і продовжують своє навчання в коледжах, вищих навчальних закладах мають можливість проживати в Малому груповому будинку в Києві. Разом з іншими однолітками молоді люди протягом 2-3 років вчаться бути самостійними, брати відповідальність за себе та своє життя.

Соціальні педагоги-наставники Малого групового будинку, постійно супроводжують молодь і допомагають у вирішенні нагальних питань і проблем, надають підтримку при отриманні нового соціального досвіду, а також сприяють формуванню емоційної зрілості.