fbpx

Психосоціальна та освітня підтримка вразливих дітей та сімей онлайн у період карантину та кризи, спричиненої пандемією COVID-19

Дата початку проєкту
27 Квітня, 2020

Дата завершення проєкту
27 Липня, 2020

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

Проект спрямований на пом’якшення психосоціального впливу корона-кризи на вразливих дітей та їх родини, у т.ч. малозабезпечені та багатодітні, і родини, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування (ПС/ДБСТ, сім’ї опікунів та усиновлювачів) у Сєвєродонецьку та Станиці Луганській.


Протягом проєкту надавалася психологічна допомога, були організовані індивідуальні консультації по телефону та онлайн, вебінари з обговоренням на теми, що турбують батьків, заняття з логопедом, заняття з репетиторами, щоб недопустити значне відставання дітей від шкільної програми та втрату мотивації до навчання.

Кількість людей, яких напряму було охоплено  – 774, непрямих бенефіціарів – 868.
У результаті проєкту у 91% бенефіціарів, що отримали психологічну допомогу, покращився психо-емоційний стан; у 90% дітей, що отримали логопедичну допомогу, покращилося мовлення; у 100% дітей, що отримали послуги репетиторів, покращився рівень підготовки з цільових шкільних предметів.