fbpx

Стати нашим другом

Дружба – це те, що зігріває, тішить і приносить в наше життя найяскравіші емоції. Друг розділяє наші радості і перемоги, допомагає у важких ситуаціях. Якщо вам близькі наші цінності – турботлива родина, батьки, будинок і щасливе дитинство – ми обов’язково подружимося!

СОС Дитячі Містечка в усьому світі існують за рахунок благодійних внесків. Мільйони наших друзів ділять з нами радість і відповідальність за долі дітей, які потребують допомоги й опіки. Нам дуже важлива регулярна підтримка. Ми повинні бути впевнені в тому, що виконаємо взяті на себе зобов’язання і завжди зможемо протягнути руку допомоги дітям в біді.

Оформіть регулярну допомогу з вашої банківської карти, при цьому самостійно обравши суму, яка буде щомісяця перераховуватися на благодійний рахунок СОС Дитячі Містечка Україні. Ми гарантуємо безпеку і конфіденційність ваших даних.

Чому щомісячна допомога важливіше одноразової?

Прийомні батьки піклуються про дітей від моменту їх приходу в Дитячі Містечка і до моменту, коли дитина стане самостійною. Це багаторічна робота, яка вимагає постійних витрат: оплата психологів для реабілітації (адже всі діти в Дитячих Містечках пережили травму – втрату батьків), оплата репетиторів, логопедів (як правило, діти, які потрапляють до нас, мають затримки у розвитку), лікування і багато іншого.

Приєднуйтесь до клубу наших друзів! Ми будемо раді поділитися з вами успіхами дітей та підлітків, яким ми допомагаємо у наших програмах!

Наші друзі:

  • Повертають дітям турботливу родину і щасливе дитинство
  • Приймають участь в щорічній зустрічі друзів, знайомляться з життям СОС Дитячих Містечок
  • Отримають щорічний звіт про діяльність організації
  • Отримають розсилку з найактуальнішими новинами та подіями

Дізнавайтесь більше про те, як ми допомагаємо дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітям, що втратили батьків:

Зв’язатися з нами

Ксенія Семеняк
Фахівець по роботі з приватними особами
ksenia.semeniak@sos-ukraine.org
моб. 050 486 33 78