fbpx

Благодійна ініціатива "РЮКЗАК ДОБРА"

ЗБЕРЕМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ РАЗОМ!

Переддень шкільного року для дітей – це приємні клопоти і радісні покупки: новий рюкзак та одяг, яскраві олівці та фломастери, красиві альбоми, зошити з улюбленими героями та багато іншого. На жаль, не кожна родина може забезпечити свого школяра всім необхідним.

Прийомні родини та сім’ї у скруті, які підтримує благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна в Київській та Луганській областях, потребують допомоги у підготовці дітей до школи. 322 дітей не мають базового канцелярського приладдя, 213 дітей можуть піти до школи без рюкзаків.

Щоб допомогти дітям зібратися до школи, СОС Дитячі Містечка Україна започаткували благодійну ініціативу «Рюкзак добра». Ви можете підтримати дітей-сиріт та дітей з родин у скруті, адже кожна дитина хоче почуватися комфортно та впевнено у школі, маючи необхідні речі для успішного навчання.

Ви можете допомогти:

1.     грошовим внеском як приватна особа, натиснувши кнопку Допомогти зараз 

2.     розповсюдивши інформацію серед співробітників компанії, своїх друзів, колег

3.     зібравши конкретну дитину та придбавши все необхідне їй для школи

 

Будь-яка допомога цінна! 

 Кожна дитина має право на гідну освіту. Подаруйте дітям можливість досягнути кращих результатів у навчанні.

Заздалегідь дякуємо Вам за підтримку!

 

З вірою в добро,

Команда СОС Дитячі Містечка Україна

Для більш детальної інформації, як можна приєднатися і підтримати дітей-сиріт та дітей у скруті, звертайтеся до Ксенії Семеняк 050 486 33 78  ksenia.semeniak@sos-ukraine.org