fbpx
Психологічна служба допомагає людям, що опинились у складних емоційних станах

Психологічна служба допомагає людям, що опинились у складних емоційних станах

У період карантину багатьом доводиться переживати відчай, безсилля, тривогу чи страх. У такі моменти кожен з нас потребує додаткової підтримки. І найкраще, щоб ця допомога була фаховою. Саме таку допомогу надають психологи Луганського відділення нашої організації людям, що опинились у складних емоційних станах.

Під час консультацій, що тривають в онлайн форматі, спеціалісти навчають опановувати агресію, долати стрес, проживати почуття, а також формувати нові навички у спілкуванні з дітьми та рідними.

За більш ніж два місяці нового проєкту надзвичайного реагування, який фінансується СОС Дитячі Містечка Австрія, психологічна служба допомогла сотням людей, які потребували підтримки у стабілізації емоційного стану.

Нагадуємо, що прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі, усиновлювачі, опікуни, багатодітні сім’ї, одинокі батьки, а також ті, хто планує всиновити дитину, можуть скористатися індивідуальними безкоштовними консультаціями від психологів, педагогів та логопедів організації.
Обрати тему консультації та зареєструватися можна за цим посиланням: https://sos-ukraine2.reservio.com
Після бронювання ви отримаєте підтвердження на мейл.