fbpx

Прямий діалог

Ваша допомога змінює життя дітей!
Сума
ID представника
Я погоджуюсь з умовами Публічна оферта про надання пожертвувань у благодійних цілях“Прямий діалог” - це зручний та безпечний спосіб допомоги дітям без батьківського піклування

Ми відкриті до прямого діалогу з кожним у торгово-розважальних центрах, супермаркетах, а також на вулицях Києва. Будемо раді розповісти про діяльність, успіхи та труднощі в роботі нашої організації і запропонувати вам долучитись до Клубу Друзів СОС Дитячі Містечка, які допомагають дітям на щомісячній основі.

Наша робота довгострокова і безперервна, адже ми беремо на себе відповідальність за дітей на багато років, до того моменту, коли вони стають самостійними. Ось чому нам так важливі регулярні грошові внески – з ними ми можемо впевнено планувати роботу, піклуватись про дітей без батьківської опіки, брати сім’ї у кризі на супровід, допомагати вразливій молоді.

Як реалізується програма?

Наші представники розповідають про нас і пропонують стати нашим другом, оформивши щомісячну допомогу на підтримку дітей у наших програмах.

Ви можете легко впізнати наших представників по брендованим футболкам із нашим логотипом.

У кожного представника є бейдж з ідентифікаційним номером і телефоном, за яким ви можете зателефонувати в разі виникнення будь-яких запитань.

Благодійний внесок оформлюється на сайті sos-ukraine.org через платіжну систему LIQPAY за допомогою мобільного телефону. Усі ваші дані повністю захищені і не потраплять до сторонніх осіб.

Готівку та товари наші представники не беруть - нам важлива прозорість обліку отриманих коштів.

Цього тижня наших інформаційних представників можна зустріти:

 •  Гіпермаркет “АШАН Рів Гош”, (вул. Здолбунівська, 17, Київ)
 • ТРЦ “РайОN” (вул. Миколи Лаврухіна, 4)
 • На вулицях Києва: метро Олімпійська, метро Палац Спорту
  Список інформаційних представників, які працюють з 30 серпня по 05 вересня 2021 року:
  1) Вікторія Дубина, ID номер 740020002
  2) Маргарита Кузьміна, ID номер 740010002
  3) Анастасія Чайковська, ID номер 740010003

Якщо у вас залишилися питання, пропозиції або зауваження по кампанії “Прямий діалог”, ви можете зв’язатися з нами friends@sos-ukraine.org або за телефонами  044 365 00 26 та 050 486 33 78 (з 9.30 до 18.00 в робочі дні).

У разі необхідності внесення змін у ваш благодійний щомісячний переказ – змінити номер картки, суму допомоги, ін. звертайтесь за контактами вказаними вище.

Щиро дякуємо вам за бажання допомагати!

Зв’язатися з нами

Ксенія Семеняк
Фахівець по роботі з приватними особами