fbpx

Прозорість та підзвітність

Підтримка наших друзів дуже важлива для нас – наша діяльність повністю прозора і відкрита. Дякуємо за довіру!

Куди спрямовується благодійна допомога

Щорічно СОС Дитячі Містечка Україна дбає про щастя і спокій більш ніж 2000 дітей і підлітків. За допомогою ваших благодійних внесків ми підтримуємо, зберігаємо і розширюємо нашу діяльність. Завдяки нашим благодійникам ми можемо бути впевнені, що і в майбутньому діти не залишаться без такої необхідної їм підтримки.

100% ваших благодійних внесків, що надходять на рахунок нашої організації, розподіляються у відповідності до потреб програм організації – дітей у сімейних формах виховання, родин з дітьми у кризі, молодих людей, що виходять з-під опіки.

Контроль та аудит

СОС Дитячі Містечка Україна дбайливо ставиться до своєї репутації, яка безпосередньо впливає на благодійні надходження та сталий розвиток. Облік і контроль усіх фінансових операцій здійснюється в двох бухгалтерських системах  згідно національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку. Організація дотримується усіх строків подання фінансової звітності згідно національних та внутрішніх SOS Children’s Villages International термінів.

СОС Дитячі Містечка Україна та всі її підрозділи проходять щорічний аудит фінансової звітності. Згідно вимог незалежну сертифіковану аудиторську компанію затверджує Правління. Критерієм вибору є найкраща пропозиція ціни та якості. З моменту заснування організація пройшла 16 незалежних зовнішніх щорічних фінансових аудитів з усіма позитивними результатами, що впливає на довіру міжнародних та місцевих благодійників. Протягом останніх трьох років аудит здійснювали висококваліфіковані аудитори міжнародної компанії німецького походження Rödl & Partner.

Окрім щорічного аудиту фінансової звітності, після завершення реалізації грантових проєктів з цільовим фінансуванням, відбувається аудиторська перевірка таких проєктів. Протягом останніх 5 років відбувались аудиторські перевірки реалізованих грантових проєктів, які фінансувались  UNICEF, UNDP, EU, Dutch Relief Alliance, Caritas, Pope for Ukraine та ін., були отримані позитивні аудиторські висновки.

У 2020 році організація пройшла верифікацію на прозорість та порядність неприбуткових організацій від ГО «Черіті Тюнер», за результатами перевірки СОС Дитячі Містечка Україна віднесена до надійних НПО.

РЕЗУЛЬТАТИ БЛАГОДІЙНИХ КАМПАНІЙ ТА ІНІЦІАТИВ:
– Кампанія “Будинок для Насті” жовтень – грудень 2019 року – збір коштів на придбання будинку для 21-річної мами-одиначки Анастасії Валуйської та її дітей Богдана 2016 р.н. та доньки Ангеліни 2018 р.н. з села Вільхове Станично-Луганського району Луганської області, що знаходиться у 10-ти кілометровій зоні від лінії розмежування. Їхнє попереднє житло згоріло у березні 2019 року, майно було втрачене під час поежежі, підтримки рідних та друзів немає. Родина тимчасово проживала в аварійному житлі, де дозволили зупинитись знайомі.
Під час кампанії збору коштів на придбання бдинку було зібрано 126 237 грн. завдяки благодійним внескам на розрахунковий рахунок Луганського відділення організації та внескам через сайт. Вдячні всім, хто долучився до допомоги!
У липні 2020 року будинок було придбано і оформлено на користь двох неповнолітніх дітей Анастасії. Більше інформації за посиланням –  https://www.facebook.com/sos.cv.ua/posts/3064558240302534

Реагування на COVID-19 з березня 2020 і до зняття карантинних обмежень – уся звітність та актуальні потреби на сторінці https://sos-ukraine.org/covid-19/

Важливі документи

Річні та податкові звіти

Інші звіти

Зв’язатися з нами

Наталія Константинова 
Фінансовий директор
natalia.konstantinova@sos-ukraine.org