Procter&Gamble в Україні

Продукція Procter&Gamble з’явилася на українському ринку у 1990 році.

На початку 1993 року стало зрозуміло, що друга за розмірами країна Європи потребує більшого, ніж просто імпорт товарів. Тому у 1993 році у Києві було відкрито офіс компанії, який початково складався з трьох чоловік і містився у підвалі Медичної бібліотеки. Завдяки інтенсивному економічному зростанню України наприкінці 1994 року, у 1995 році бізнес Procter&Gamble почав особливо активно розвиватися.

З початку 1995 компанія інвестувала близько 200 мільйонів доларів в основні кошти, оборотний капітал, дистриб’юторську інфраструктуру, а також маркетингову підтримку своєї продукції. “Проктер енд Гембл Україна” виросла в національного лідера серед компаній, що працюють у сфері товарів широкого вжитку.

Сьогодні Procter&Gamble представляє на ринку України більш ніж 60 торгових марок, включаючи такі добре всім відомі, як Ariel, Tide, Pantene Pro-V, Olay, Safeguard, Camay, Pampers, Always, Discreet, Blend-a-med, Oral B, Wella, Londa, Gala, Gillette, Duracell, Braun та інші.

Робота Procter&Gamble в Україні не обмежується суто комерційною діяльністю. P&G приділяє надзвичайну увагу соціальній відповідальності та сфері сталого розвитку.


Procter&Gamble вже багато років піддтримує СОС Дитячі Містечка України як фінансово, так і своєю продукцією. Тільки в 2017р. близько 14 000 сімей в Киівській та Луганській областях мали змогу отримати необхідні гігієнічні та господарчі товари.

У 2018р. протягом січня та лютого Procter&Gamble зробила надзвичайну кампанію, де з кожної покупки визначених товарів 1 грн йшла на підтримку СОС. Загалом було зібрано 400 000 грн.

Ми дуже вдячні компанії Procter&Gamble за плідну співпрацю та надійне партнерство!