fbpx

СОС Дитячі Містечка отримали нагороду національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»

21 Червня 2024

20 червня в Києві відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2023»: «Благодійність на захисті України».

Цей конкурс об’єднав 1604 заявки від благодійних та волонтерських організацій, великих фондів, громадських ініціатив, а також фізичних осіб і волонтерів. Кожен учасник зробив вагомий внесок у розвиток суспільства та підтримку тих, хто цього найбільше потребує.

СОС Дитячі Містечка здобули відзнаку в номінації «Доброчинність у соціальній сфері».

До вручення нагороди долучився національний директор організації СОС Дитячі Містечка Сергій Лукашов та директорка департаменту комунікацій та фандрейзингу Ксенія Семеняк.

Ця нагорода є визнанням нашої постійної роботи з підтримки дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ми пишаємося цим досягненням і дякуємо всім, хто допомагає нам у нашій місії.

Наша організація вже багато років працює над тим, щоб кожна дитина в Україні мала можливість зростати в люблячій родині, отримати необхідну підтримку та розкрити свій потенціал. Ми віримо, що тільки разом ми зможемо змінити світ на краще для наших дітей.

Щиро дякуємо всім, хто підтримує нашу роботу. Ваш внесок – це не лише підтримка для дітей, але й інвестиція в їхнє щасливе майбутнє!