fbpx

Причини потрапляння матерів із дітьми у складні життєві обставини можуть бути різними: домашнє насильство, коли є потреба убезпечити жінку з дітьми від агресора, втрата житла через надзвичайну ситуацію, непридатні житлові умови чи інші проблеми – але їх об’єднує те, що дитина ризикує бути відділеною від матері та опинитися в інтернаті.

У щоденній роботі фахівці організації постійно стикаються з жінками, які екстрено потребують безпечного місця перебування. Особливо вразливими є жінки з дітьми до 3-х років. Насамперед це – випускниці інтернатів та жінки, які втратили житло внаслідок військового конфлікту.

Розуміючи гостроту проблеми, у вересні 2021 році організація відкрила відповідний притулок. У ньому діти разом із матерями могли знаходитись цілодобово, їм надавалася матеріальна підтримка, психологічна допомога, консультування фахівців щодо навичок батьківства, допомога в отриманні нових професійних навичок і т.д. Таким чином вдовольнялися термінові потреби та надавалася можливість відновитися, щоб згодом стати самодостатніми родинами.

Матері з дітьми можуть проживати у притулку не довше 6 місяців, і рішення щодо їх майбутнього житла має бути знайдено протягом цього періоду. З виходом сімей із притулку приймаються інші сім’ї, яким потрібна допомога. Щороку допомогу можуть отримувати 25-100 осіб в залежності від особистих ситуацій родин.