fbpx

Компанії

Ми віримо, що корпоративна соціальна відповідальність – це незамінний атрибут ведення бізнесу в сучасному світі. Спільна реалізація КСВ проектів в інтересах дітей сприяє сталому розвитку вашої компанії та суспільства в цілому! 

Ми готові допомогти корпоративним командам реалізувати їх добрі наміри, ідеї і проекти разом з нашою організацією на користь дітей та молодих людей, яких підтримує СОС Дитячі Містечка Україна.

Занадто часто одна людина призначається відповідальним за грандіозний проект зі збору коштів. За допомогою наших інструментів вам буде як ніколи легко залучити всіх, реалізувати і підняти ваш проект на новий рівень.

Пропонуємо своє професійне сприяння і співпрацю на будь-якому з етапів проекту:

  • розробка,
  • підготовка,
  • просування,
  • реалізація,
  • моніторінг і звітність.

Взаємодія корпоративних партнерів з нашою організацією проводиться під керівництвом закріпленого за компанією менеджера від СОС Дитячі Містечка Україна – висококваліфікованого фахівця, з міжнародною експертизою в фандрейзингу та реалізації благодійних і волонтерських проектів. По кожному проекту даємо гарантію відповідності високим міжнародним стандартам.

Благодійні акції

Спільні акції (СRM кампанії)

Ми з радістю розглянемо Ваші пропозиції щодо проведення спільних акцій. Наприклад, зробіть один з Ваших товарів благодійним на термін від 1 місяця і перерахуйте частину коштів від його продажу на допомогу дітям з СОС Дитячого Містечка.

Благодійні ярмарки в офісі

Такі ярмарки можна влаштовувати протягом всього року. Основний товар ярмарку - це те, що приносять на ярмарок самі співробітники. Вони можуть щось спекти або змайструвати своїми руками. Товари обмінюються на пожертви.

Бокси для збору пожертв

Наші партнери можуть встановити бокси у своїх офісах, магазинах, кафе для збору коштів на користь дітей, яких підтримує СОС Дитячі Містечка Україна.

Благодійність замість подарунків партнерам та корпоративів

Ми пропонуємо зробити пожертву в рамках маркетингового бюджету компанії в допомогу дітям - сиротам. В якості подяки Ваші друзі і партнери отримають листівку, намальовану дітьми з нашого СОС Дитячого Містечка або інші подарунки, зроблені власноруч

Послуги та товари Pro-bono

«Pro-bono» - це професійна допомога, яка надається на добровільних засадах благодійним організаціям, які не можуть оплатити дану послугу.

Послуги та товари Pro-bono

«Pro-bono» - це професійна допомога, яка надається на добровільних засадах благодійним організаціям, які не можуть оплатити дану послугу.

Як ваша компанія може долучитись:

Інші варіанти співпраці:

  •  Цільові проекти – компанія робить грошовий внесок на фінансування послуг для дітей-сиріт, яких виховують прийомні родини у СОС Дитячих Містечках, а також для дітей кризових родин, натомість отримує публікацію на сайті, в соц. мережах та розміщення логотипу на сайті організації.
  •  Корпоративне волонтерство – фізична допомога з утримання СОС Дитячих Містечок (прибирання території, фарбування паркану тощо), організація і проведення майстер-класів, навчання для дітей, підлітків і дорослих за допомогою знань та навичок Ваших співробітників. Натомість компанія отримає розвиток лояльності працівників, ефективне командоутворення, зміцнення внутрішнього корпоративного бренду.
  •  Спортивні благодійні заходи – участь у марафонах, боулінг та ін. Відповідні заходи позитивно впливають на імідж компанії як соціально-відповідальної. Існує можливість знайомства і спілкування з представниками інших компаній.
  •  Майстер-класи та навчальні тренінги – ваші співробітники можуть поділитися своїми фаховими знаннями з дітьми, підлітками та дорослими, яких підтримує наша організація, натомість співробітники отримують можливість розкриття власного тренерського та творчого потенціалу.

Нас підтримують

Зв’язатися з нами

Анна Колтунова
Менеджер по роботі з корпоративними партнерам
Anna.Koltunova@sos-ukraine.org 
моб. 0673757598